| Pisicutzaaaa a întrebat:

Bunaa...Cum pot sa sterg definitiv un cont de ask? Si daca il sterg se vor sterge toate intrebarile care le-am pus pana acum,chiar daca sunt cu anonim sau fara? As vrea sa sterg unele intrebari,dar cred ca nu se poate, nu? Promit funda!

2 răspunsuri:
| GameOverBitch a răspuns:

Contul de pe ask.fm se poate doar dezactiva, nu sterge definitiv. Intrebarile se pot sterge foarte simplu. In dreptul intrebarii care vrei s-o stergi, este un x - in partea dreapta. il apesi, si intrebarile se duc in sectiunea aceea cu intrebari neraspunse

| Pisicutzaaaa explică (pentru GameOverBitch):

Dar eu am pus o intrebare cu anonim cuiva si vreau sa o sterg, el deja a raspuns la ea...stiu ca de pe profilul meu pot sterge. vreau sa sterg o intrebare care am pus-o eu cuiva cu anonim.se poate? sad