| Sup3rN0va a întrebat:

Ca sa inteleg si eu sigur Counter-Strike:source 1.7 nu mai merge sa joci decat daca ai steam? Era cel mai misto jocsad
Am cont pe steam dar cum fac rost de joc?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Bine c-ai intrebat, si c-am verficicat ca este la reducere 50% :) iti instalezi Steam in PC, te loghezi in cont/faci un cont si apoi la Store cauti Counter Strike si il platesti cu cardul (trebuie sa aiba cineva in familie un Master card sau un Visa) si cam atat, apoi, pe orice PC in care te loghezi cu contul de Steam vei putea sa-l joci si sa-l downloadezi, il platesti o data si-l ai pe viata, eu am cumparat mia multe jocuri de pe Steam, au meritat, mai ales ca le-am luat la reducere :)

http://store.steampowered.com/app/10/