| DENIS2COOL a întrebat:

Cam despre ce as putea sa fac tema unui blog? vreau ceva idei

1 răspuns:
| NacRonDX a răspuns:

Acum foarte multi oameni sunt interesati de Video si Photo poti sa inveti sa faci tutoriale in After Effects, Photoshop, Ilustrator, Sony Vegas, 3ds Max, Maya sau din astea pe care sa le postezi.
(nu impusca mesagerul eu personal am canal de video si photo effects dar este la inceput inca astept sa se incarce pe net {upload the files} )(daca vrei cautama pe youtube am acelasi nume)(abia de saptamana asta incep sa pun tutoriale sa nu zici nu stiu ce)
Daca nu vrei ai puta sa faci unul despre jocuri adica joci multe jocuri cum ai jucat unu ii faci un felde cronica pui poze, site, video, etc...