| Maariiaa a întrebat:

M-am gândit să îmi fac un blog cu o temă întereseantă dar nu am nicio idee. Mă puteți ajuta? Vreau multe idei!
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| i44na a răspuns:

Pai ai putea scrie un fel de jurnalhappy(mie mi se pare interesant)... si poti pune si muzica si sondaje etcwinking

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Temă întereseantă dar nu am nicio idee? Daca esti fata creeaza ceva pentru fete. Exemplu trucuri de fardat, machiat. Sfaturi despre baieti.Sau ceva Glamour.

| hax0r a răspuns:

Inseamna ca nu te-ai gandit la nimic

| hax0r a răspuns:

Dupa ce termini posteaza blogul sa mai rada lumea

| arhanghelu a răspuns:

Criza financiara tonguewinking

| Choco_1547 a răspuns:

Creatii literare, Moda, Muzica! love struck Poate acum iti mai vin si tie cateva idei!