| sica2 a întrebat:

Cand bag comanda aceasta -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd -freq 120 in proprietati, steam, set launcher si dau play ecranu se face mic de ce? ce oare trebuie sa fac sa nu se mai intample asa daca bag tot comanda aia de ma sus da cu valoare de 75 se face ecranu mare numai daca bag 100 si 120 se face ecranu mic? ce trebui sa modifc placa video sau ce trebuie sa fac? ofer funda persoanelor care maru putea ajuta

1 răspuns:
| VerTaLeN a răspuns:

Dupa parerea mea, nu ai un monitor care sa-ti suporte 100-120 hz, de aceea CS-ul se face mic, 75 hz este o rata destul de buna pe care ar trebui sa o folosesti fiindca doar atat iti suporta monitorul/pc-ul happy Funda?