| sica2 a întrebat:

Cand bag comanda asta la cs in steam -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd -freq 120 si intru in joc se face ecranu mic de ce? ofer funda pentru raspuns si sa ma lamuriti si pe mine

2 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Ia configu original al cs-ului, baga comenzile de mai sus in el si go.

| SuDRaIIRo a răspuns:

-noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd -freq 120

Setarile astea sunt pentru cei care au steam. Daca ai steam si nu stii sa le bagi iti spun eu cum.
1.Te duci la iconita steam-ului din dreapta jos de langa ceas, click dreapta si intri la "Galleries " sau "Colectie"
2. Dupa aia dai click dreapta pe Counter Strike din stanga sus si selectezi ultima optiune care apare, "Advanced Setings" sau "Setari avansate.
3. Selectezi "Seteaza parametrii pentru pornire
4.In casuta care iti apare bagi "-noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd -freq 120 ", apesi Ok
5. Dai restart la Steam si aia e tot