| Darius46yvt a întrebat:

Cand deschid jocul ( gta5) imi apare partea de la început cu logo'u rockstar apoi se face ecranul negru si imi iese din el.

3 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Ce componente ai ce procesor ce placa video cati rami ca sa stim si noi daca nu merge ca ai calculatorul slab sau daca este ceva de la joc o setare ceva.

| Darius46yvt explică (pentru Vladut2000L):

Nu cred ca este de la calculator...am un i5-7400 un gtx1500ti de 3. 00ghz 1Tb 8G Ram

| gamersamp12 a răspuns (pentru Darius46yvt):

Asigurate ca ai geforce experience instalat si ultimul driver la placa video. Incearca sa instalezi Runtime VC Redist 2019 si DirectX-ul de care are nevoie GTA V. Daca nu merge trist dar adevarat reinstaleaza jocul de la 0.