| be4utyfull a întrebat:

Cand incerc sa intru in orice metin spune :
Sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.
Vaa rog ma ajuta si pe mine cineva cu niste setari?!
Funda.

3 răspunsuri:
| Marinake a răspuns:

Pai nu e vorba de setari...depinde de ce placa video ai.Incearca sa reinstalezi driverele placii tale video si poate merge.

| MariusFlorentin1995 a răspuns:

Ia de pe net directx 11 sau 10 http://www.techmixer.com/download-directx-11-for-windows-7-directx3d-11/ daca tot nu merge dai propietati pe my computer-->hardwaare-->device manager-->cauti display adapters click apoi te duci mai jos tot acolo si dai clik stanga pe el si dai unistal apoi restart pc si reistalezi placa video din nou daca ai o placa de 10 mega nu mai incerca ce ti-am zis funda plss

| TryBaL a răspuns:

Reinstaleaza windowsu cu altu mai bun de exemplu
windows7 sau8 si vezi ca o sa iti mearga
daca nu cheama un specealist
in calulatoare si gata ma fundita plsss
Sper ca ti-am fost de folos