| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand vreau sa intru in Metin 2 ro imi zice: Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Teodori85 a răspuns:

De la placa video...fa-i un update, sau probabil o ai prea mica pentru a rula! ORI cel mai probabil nu ai driver instalat happy Succes!

| MariusCs a răspuns:

Da probabil, placa video de la pc tau este destul de basica, si jocul nu o accepta.Sau nu ai drivers de la ea instalate.

| FlashGun a răspuns:

Ma ieriu mi-a mers jocul

| FlashGun a răspuns:

Daca imi merge gta san adreas cum sa nu imi mearga metin

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Ce ma,shut up toti,te duci in my computer si dai click dreapta pe un spatiu alb,si dupa dai properties,dupa devince manager,dupa,dupa display adapters,dupa inter grapchites,si dupa dai la draver si dai updata, sper ca te-am ajutat, funda?

| AyameSte a răspuns:

Si eu pateam la fel la pc-ul meu destul de vechi cand incercam sa rulez metin2. oricum uita-te la seria placii video si cauta un driver pentru update ceva pe net. precis o sa gasesti, eu nu am avut noroc aveam un pc destul de vechi, si nu i-am schimbat absolut nimic la el. e posibil sa iti zica asta pentru ca ai instalat win 7. ca sa mearga si metinul si 3d-ul ruleaza xp

| beatrysica2001 a răspuns:

Pai sistemul calculatorului \ laptopului tau nu poate suporta 3D-ul si poate strica sistemul nu e prea bine, dar depinde ce ai laptot sau calculator, la mine nu-i problema ca eu am si laptop si calculator, sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| CaTa189 a răspuns:

Calculatorul tu cred ca nu are grafica destul de buna. Incearca sa l instalezi din nou si apoi daa iti va aparea tot asa schimba metinul sau inbunatatesteti calculatorul. big grin