| KzO a întrebat:

Cand intru in jocuri mi se vede imaginea miscata in dreapta si in stanga un sfert de ecran e negru.Cum pot sa rezolv asta si sa pot juca fullscren linistit?

3 răspunsuri:
| anonima1010 a răspuns:

Deviruseazati pc

| KzO explică (pentru anonima1010):

Nu stiu cum sa devirusez pcul am instalat nod32 si am scanat si zice ca am 5 file infectate din care 1 curatata si nu stiu cum sa sterg virusii de pe calculator

| anonima1010 a răspuns (pentru KzO):

Nod32 am avut demult si nu mai stiu cu sa devirusezi cu el, eu acum am instalat avira. Dar daca iti zice ca ai 5 file infectate sterge filele si dai iar o scanare si vezi ce se intamplawinking