| DoctorWhoXD a întrebat:

Cand intru pe forum la metin2.ro imi arat asta :
You get more information about the problem in our knowledge base: http://www.woltlab.com/help/?code=12002
Information:
error message: Template compilation failed: unclosed tag {if} in template 'pollShow' on line 1
error code: 12002
file: /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/lib/system/template/TemplateScriptingCompi ler. class. php (117)
php version: 5. 3. 2-1ubuntu4. 14+gf20120214. 1
wcf version: 1. 1. 3 (Tempest)
date: Wed, 11 Apr 2012 09:06:32 +0000
request: /board1-noutati-news/board2-noutati-despre-joc-game-news /107588-happy-hour-10-04-2012/
referer: http://board. metin2.ro/index. php? page=Portal
Stacktrace:
#0 /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/lib/system/template/TemplateCompiler. class. php(31): >TemplateScriptingCompiler-compileString('pollShow', '{if $polls|isse...')
#1 /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/lib/system/template/Template. class. php(360): >TemplateCompiler-compile('pollShow', '{if $polls|isse...', '/home/www/board...')
#2 /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/lib/system/template/Template. class. php(264): >Template-compileTemplate('pollShow', '/home/www/board...', '/home/www/board...')
#3 /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/lib/system/template/Template. class. php(436): >Template-display('pollShow', false)
#4 /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/templates/compiled/48_0_14_thread. php(303): >Template-includeTemplate('pollShow', Array, 1)
#5 /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/lib/system/template/Template. class. php(267): include('/home/www/board...')
#6 /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/lib/page/AbstractPage. class. php(100): >Template-display('thread')
#7 /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/lib/page/AbstractPage. class. php(46): >AbstractPage-show()
#8 /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/lib/util/RequestHandler. class. php(64): >AbstractPage-__construct()
#9 /home/www/boards/board31. metin2.ro/wcf/lib/util/RequestHandler. class. php(92): >RequestHandler-__construct('Thread', Array, 'page')
#10 /home/www/boards/board31. metin2.ro/index. php(8): RequestHandler::handle(Array)
#11 {main}

ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Bughyest a răspuns:

Nimic astepti dupa un timp isi va reveni asa mi s-a intamplat si mie