| Ic3Cr3am a întrebat:

Am si eu o nelamurire :) cand intru pe site la metin2ro si vreau sa intru pe forum nu merge...scrie multe porcarii. O sa va arat:
"Saturday, December 3rd 2011, 6:16pm
Propunere event Craciun
Fatal error: Template compilation failed: unclosed tag {if} in template 'pollShow' on line 1

You get more information about the problem in our knowledge base: http://www.woltlab.com/help/?code=12002
Information:

error message: Template compilation failed: unclosed tag {if} in template 'pollShow' on line 1
error code: 12002
file: /home/....class.php (117)
php version: 5.3.2-1ubuntu4.10+gf20111019.1
wcf version: 1.1.3 (Tempest)
date: Tue, 06 Dec 2011 22:16:22 +0000
request: /board23-comunitate-community/board26-evenimente-events/ board176-game-administrator-events/98075-propunere-event -craciun/
referer: http://board.metin2.ro/index.php?page=Portal
Stacktrace:
#0 /home/...s.php(31): >TemplateScriptingCompiler-compileString('pollShow', '{if $polls|isse...')
#1 /home/....php(360): >TemplateCompiler-compile('pollShow', '{if $polls|isse...', '/home/www/board...')
#2 /home/....php(264): >Template-compileTemplate('pollShow', '/home/www/board...', '/home/www/board...')
#3 /home/....php(436): >Template-display('pollShow', false)
#4 /home/....php(303): >Template-includeTemplate('pollShow', Array, 1)
#5 /home/....php(267): include('/home/www/board...')
#6 /home/www/boards/board31.metin2.ro/wcf/lib/page/AbstractPage.c lass.php(100): >Template-display('thread')
#7 /home/www/boards/board31.metin2.ro/wcf/lib/page/AbstractPage.c lass.php(46): >AbstractPage-show()
#8 /home/www/boards/board31.metin2.ro/wcf/lib/util/RequestHandler .class.php(64): >AbstractPage-__construct()
#9 /home/www/boards/board31.metin2.ro/wcf/lib/util/RequestHandler .class.php(92): >RequestHandler-__construct('Thread', Array, 'page')
#10 /home/www/boards/board31.metin2.ro/index.php(8): RequestHandler::handle(Array)
#11 {main}"
Asta imi arata :(( Cine imi explica ce sa fac sa rezolv problema primeste funda :P
Mersi!

1 răspuns:
| DannyJo1nTu a răspuns:

Ia-ti un altfel de google.sa stii ca sunt mai multe.si dezinstaleaza programul respectiv inlocuindu-l cu altul diferit