| tomas2323 a întrebat:

Cand se deschide metin2 arena ca am incercat sa intru si imi apare ca nu merge netul.Se face update ceva si daca se face spuneti-mi va rog

3 răspunsuri:
| Ackles a răspuns:

Ceva timp pana la deschidere o sa treaca ca eu stiu ca trebuia sa se deschida de prin martie, da, acum e deja iulie si inca o tot tin ca, daa, o sa-l deschidem... in viata asta. Sincer apucate de alt svr ca, te apuca pastele urmator pana se deschide arena. Nu zic svr chair si pvm. e fain dar e plictisitor, nu vin cu nimica nou!

| HuNterukh a răspuns:

Iti recomand www.metin2allstars.com :D

| N3V3R a răspuns:

Eu nu stiu frate, metin2arena e cel mai mare **** pe care l-am vazut.
GM aia sunt pusi ca sa se dea mari, nu fac nimic.
Ne mint de o luna ca dau drumu' si nimic.
Plm pai daca era dupa mine faceam serverul pvp in jur de 70+% si dupa aia putea sa spun "20 ore ramase".
Nu sa nici nu te apuci de el si sa zici "20 ore ramase".
Scria o data pe site "20 ore ramase pana la deschiderea sv pvp"... 20 de ore mai tarziu "24 ore ramase pana la deschiderea sv pvp".
Nesimtiti! La cat sunt de lenesi, prosti, jegosi, retardati, cred ca dau drumu' la metin in 2 ani.