| IvanAdrian1999 a întrebat:

Cand trag cu o arma la cs vreau sa imi apara imediat cutitul sau pistolul sau alt ceva(daca intelegeti ) as vrea sa fac exact ca cei din PGL happy

Răspuns Câştigător
| FyZz a răspuns:

Kass a spus bine dar sa-ti explic un pic mai indetaliat:d.Ai ak47, apoi schimbi in pistol sau in cutit. Apoi apesi Q. Daca ai pistol si anterior ai avut ak47, o sa se schimbe in ak47. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei o schimbă repede apăsând tasta Q.

| KaSS a răspuns:

Daca doresti dupa ce tragi cu o arma sa o schimbi imediat poti folosi tasta Q.