| Andrei_Dumitriu_2000 a întrebat:

Cand va aparea gta v pe pc sau 2014 Fifa World Cup

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

GTA V s-ar putea sa nu apara pe PC anul asta. Am auzit ceva de 13 iunie dar nu cred ca e data de lansare, am inteles ca e data cand e anuntat jocul official pe pc. Am mai auzit ceva de 17 septembrie 2014 dar nimic official. S-ar putea in 2015 sa apara. Dar daca e ca gta iv sa asteptam 2 ani si sa aiba o optimizare de **** degeaba.

Fifa World Cup 2014 s-ar putea sa apara cand incepe campionatul mondial din Brazilia adica prin iunie.

| Andrei_Dumitriu_2000 explică (pentru anonimguy3):

Iti multumesc pentru informatie

| Andrei_Dumitriu_2000 explică (pentru anonimguy3):

Mesi pentru informatii