| iustinian112 a întrebat:

Cand vreau sa copii rdl.dll la pes 2014 in c spune you need permission to perform this action. your require permission from the computer s administrator to make changes to this file

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Porneste-ti computerul cu drepturi de Administrator.Cati ani ani? probabil parintii tai se pricep la computer si nu-ti dau voie sa folosesti drepturile de administrator sa nu faci vreo prostie. In poza de la avatar pari destul de micut laughing.