| gianinaaa a întrebat:

vreau sa sterg din laptop YAC si imi apare you need permission to perform this action, you require permission from the computer's administrator to make changes to this file. Mentionez ca am Windows 7 home va rog sa ma ajute cineva cu raspuns mersi mult. Funda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza programul Geek si dai pe force removal. Apoi te duci in folderul unde ai instalat YAC si stergi tot ce apartine de YAC.Te va lasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci de fundita! Ai rezolvat? Mama lui de YAC. happy

| gianinaaa explică (pentru anonim_4396):

Da

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Te loghezi pe cont de administrator și dai uninstall!

| Florean_Alexandru_1997 a răspuns:

Cand ai cumparat leptocu atunci administratorul a bagat yachoo si nu poti sal mai stergi!