| Grosu_Lucian_1985 a întrebat:

Cand vreau sa joc minecraft cu modul pixelmon pe servere imi arata: "can't connect to server", dar cand intru pe minecraft normal imi arata ca serverul este disponibil, stie cineva care e problema?

2 răspunsuri:
| anncamarria a răspuns:

Ori nu ai cont premium si poti cauta un server non-premium
Ori versiunea pe care joci nu corespunde cu versiunea serverului
Ori iti lipsesc niste moduri
Ori serverul nu mai e valabil

| 69xxx a răspuns:

Nu ai cont premium de aceia nu te lasa. Iti poti cumpara de pe www.minecraf.com costa doar 20 de euro depinde de cati bani am mie nu mi se pare scump 20 euro = cam 85 lei