| Cristian2003 a întrebat:

Cand vrei sa iti cumperi Minecraft premium de pe Minecraft.Net trebuie mai intai sa iti faci un cont de Minecraft.Net!
Si daca un prieten de al tau de exemplu se logheaza pe Minecraft.net cu contul le care l-ai facut tu ca sa-ti cumperi Minecraft si se logheaza de pd contul tau isi va putea descarca si el Minecraft premium,dar gratis, dar lui nu o sa-i apara sa-si faca cont lremium daca tu deja ai facut un cont premium! Voi ce spuneti!

1 răspuns:
| GabiLeonte2 a răspuns:

Nu minecraft premium este un cont poate sa descarce minecraft dupa ce face contul premium, si daca stie toate datele cum ar fi p emailu la cont se va putea loga dar vei putea schimba parola, iar conturile de minecraft au niste restricti, copusi din trei intrebari la alegere acelea nu trebuie sa le spui la nimeni