| Andrei9987 a întrebat:

Care din următoarele doua laptopuri e mai bun pentru rularea jocurilor mici și mai vechi în minim 40-50 fps pe grafici low.
| Windows 7 Ultimate Procesor: AMD Athlon(tm) X2 Dual-Core QL 2GHz | 4 GB RAM | 64-bit Operating System | Placa Video ATI Radeon HD 3200 Graphics SI Windows 8.1 Pro |"Procesor AMD E-350(dual core) 1. 60GHz | 4GB Ram (3.60 usable) | 64-bit Operating System | Placa Video AMD Radeon HD 6310 Graphics

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ambele sunt praf. Al doilea are procesorul foarte slab (adica EXTREM de slab), iar primul are procul mai putin jalnic, chiar daca e mai vechi, insa e si mai slab pe partea de video.
P.S. De ce naiba ti-ai lua laptop complet depasit ca sa joci jocuri, habar n-am. De banii aia iei un desktop sh cu mult mai puternic.

| Adminul000 a răspuns:

Al doilea Clar