| doaryoo18 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru pc cu :
Procesor : AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Procesor 3800+ 2.00 GHz
RAM 1.00 GB
System type : 32-bit Operating System
Sistem Operare : Windows 7
Placa video : Radeon X1600 Series, 512 MB
Funda!

Răspuns Câştigător
| alexmw1 a răspuns:

Farcry 2, Need for Speed cred pana la Most Wanted 2012,,, Drivers Pararel San FRancisco, Calll Of Duty pana la mw 2 sau 3,,, Euro Truck Simulator 2,, Gta pana la 4 etc

| doaryoo18 explică (pentru alexmw1):

Multumesc! Dar de exemplu Euro Truck Simulator 2 l-am avut pe vindows xp si imi mergea greu, crezi ca acum o sa mearga mai bine?

| Apetrei_Dutu_1999 a răspuns (pentru doaryoo18):

Da

4 răspunsuri:
| alexmw1 a răspuns:

Daca ets 2 iti merge greu apasa setari grafica si da pe low

| Apetrei_Dutu_1999 a răspuns:

Minecraft, gta sa sim 3 call of duty 3 mw metin2 4story fifa 08 jaws cs:go mai sunt da nu imi amintesc sper sa iti placa raspunsul