| PoisonedArrrow a întrebat:

Care este cea mai buna clasa de 4story? si cu ce rasa ar merge?

Răspuns Câştigător
| alex19051988 a răspuns:

Pai droomather cele mai bune clase la 4story sunt:sa incepem cu omul la el sunt cele mai bune clasele preot si arcas, la zana sunt cele mai bune clase evocator si magician, iar la felina razboinic si somnambul. Sper ca te-am ajutat mult si eu joc 4story.Succesm in joc!

| PoisonedArrrow explică (pentru alex19051988):

Plagiator...

| PoisonedArrrow explică (pentru alex19051988):

Nici macar nu-i asa ca omu` e bun la somn si arcas, felina la razboinic, iar la zana e evo, mag si preot... esti sun Plagiator...