| 1cristian1990 a întrebat:

Care este cel mai bun joc online rpg la ora actuala sau nu neaparat, numai sa fie vorba de o lupta, actiunea poate fi plasata si in viitor? Si un single player RPG bun ce imi recomandati? multumesc!

2 răspunsuri:
| Gilgalad a răspuns:

Incearca World of Warcraft pe serverul multen sau Neverwinter.Si Drakensang pentru singleplayer. Funda?

| FLORIN237 a răspuns:

Metin2; League of legend; 4Story; Of Orcs and Men; Shadowrun Returns...si mult mai multe ti le-am scris pe cele care mi se par interesante.Cel mai bun mi se pare Of Orcs and Men.
Oricum daca vrei poti cauta aici
http://www.go4games.ro/jocuri/rpg
Dai funda?