| TƎD a întrebat:

Ce jocuri interesante stiti?(nu shootere pentru ca nu prea...hmm) ceva single player s intersant poate aventura... ce recomandati(specialistilor)?

Răspuns Câştigător
| Sill a răspuns:

Gothic 1&2(jocul este bestial este un RPG, o bijuterie a gamingului)
Gothic 3&4(jocuri mai slabe din aceiasi serie Gothic)
Star Wars the force unleashed 1&2(jocuri mediocre dar cu o grafica de zile mari)
Stracraft 2(strategie RTS de prima clasa livrata sub forma unei revolutii(campania)
Darksiders(un action/adventure care te pune in pielea lui War un cavaler al mortii in timpul apocalipsei)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Star Wars The Force Unleashed (1 si 2)

| clickdreaptadelete a răspuns:

Avatar the game.call of duty black ops...battlefield.iti recomand avatarwinking.

| Pawel95 a răspuns:

Joaca-te pe hi5 Barn Buddy...ala e la moda acum smugwinking