| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este cel mai bun PLAYSTATION 5? Model vorbesc. Sa răspundă va rog doar cei care se pricep foarte bine la Console de Jocuri Video gen PLAYSTATION XBOX NINTENDO SWITCH ETC?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Sigura diferenta e daca vrei sa aiba cititor de disc sau nu. Daca are, poti lua jocuri folosite de pe olx de exemplu, si dai 50, 100 in de lei in loc de 300. Daca nu are poti cumpara jocuri in format digital doar de pe PS Store.

Eu as zice ca cea cu disc e mai buna.