| qqYYDDzzOOrree a întrebat:

Care este cel mai tare metin si cs din lume? dau funda r. p. d

Răspuns Câştigător
| Rares20funde a răspuns:

Metin 2 Adventure.Ai pana la king1, lup, tigru, ai mape cu monstrii de la lv 99 pana la 150, este free si merge! CS iti propun unul romanesc care mie imi place f mult: cstrike.csreddevil.com

| qqYYDDzzOOrree explică (pentru Rares20funde):

Rares19funde da-mi te rog siteu de unde il downloadez

7 răspunsuri:
| Rares20funde a răspuns:

Scrie pe net topofgames si cauta sectiunea metin.IL GASESTI ACOLO

| qqYYDDzzOOrree explică:

Rares19funde daca se poate da-mi si site-urile

| qqYYDDzzOOrree explică:

Rares19funde zi-mi niste cs-uri si iti dau funda da sa fie cu deathrun

| ashok a răspuns:

Cel mai mare metin este metin2 mondial.foarte multi useri.dar este naspa ca este lag mare

| qqYYDDzzOOrree explică (pentru ashok):

In afara de metin2 mondial ca nu imi merge am conturi de warr de 120 sura de 175 (132warr in top) ninja de 104 mai multi