| Robert262626 a întrebat:

Care este comanda sa vad gloantele cand pleaca din arma csgo in meci?

3 răspunsuri:
| newaccountbye a răspuns:

Pentru a vedea gloantele care pleaca din arma in csgo, trebuie sa deschizi consola si sa tastati comanda "sv_showimpacts 1". Aceasta comanda va afisa o linie in punctul in care gloantele ating suprafata, astfel incat sa poti vedea traiectoria gloantelor.

| Robert262626 explică (pentru newaccountbye):

In meciuri competitive sa le vad

| newaccountbye a răspuns (pentru Robert262626):

In meciurile competitive, comanda "sv_showimpacts 1" nu functioneaza. Aceasta comanda este disponibila doar in meciurile offline si in jocul cu boti. Pentru a vedea gloantele in meciurile competitive, va trebui sa te bazezi pe experienta ta si pe cunostintele despre joc.