| edani99 a întrebat:

Care este mai tare dintre 4Story si Metin2 ....De ce?

Răspuns Câştigător
| Starzaker a răspuns:

4story, (nu asculta pe toata lumea cand vine vorba de dependenta, pana la urma orice joc creeaza asta) eu zic 4story pentru ca are o grafica mult mai placuta, un storyline bun si logic, nu exista sau nu va exista niciodata un jucator cu hack(cel putin pe server ro) este usor sa cresti, si per total e mult mai bine lucrat. Se face mereu update, trece in fiecare an de la o versiune la alta, etc. Eu am jucat metin (nu m-a impresionat deloc) si joc 4story de 3 ani...iti recomand 4story.

3 răspunsuri:
| Sooorin a răspuns:

Need For Speed World, pentru ca spre deosebire de metin 2 sau 4story, poti ajunge la nivelul maxim cu banii din joc, fara sa donezi, sunt destule masini pe care le poti cumpara cu banii din joc.

| gsjsjjs a răspuns:

League of Legends. Cel mai tare joc.winking

| Jokerulstar a răspuns:

Nici unul...amandoua sunt niste jocuri banale care dau dependenta.