| mihai2092 a întrebat:

Care joc credeti ca e mai tare? metin2 sau 4story?

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca cauti un mmorpg fain, atunci iti recomand Rappelz, Shaiya, Allods sau Dekaron, desi mai sunt multe altele la fel de faine.

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Metin 2 privatwinking funditasmug?

| Username404Error a răspuns:

Metin2 o MARE PORCARIE
4stry o MARE PORCARIE(acesta este o copie proata a jocului Worl of Warcraft)
Iar Metin2+4stry=Oporcarie URIASA

| Cosmin3D a răspuns:

Daca te referi la metin 2 normal, atunci 4story e mai tare, daca te referi la metin german sau privat server, atunci el e mai tare. Funda?

| mihai2092 explică:

Nu am zis ca dau funda

| mihai2092 explică:

Sunt convins ca sunt tari jocurile alea zenithf dar eu ma refeream la mmogame in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story is pe valorian ma cheama Alexx0 am lv 35 Care vrea sa ma caute idu meu e a.almasan

| kiruxi97 a răspuns:

Metin2 privat e cel mai tare

| AnOrdinaryGuy a răspuns:

Eu zic ca 4story, deoarece:ai armuri bune cresti repede, jucator prietenosi, grafica misto, si te bucuri cand faci cate un nivel...dar metin2:creeaza dependenta mare(si eu am jucat 1 an ma certam cu parintii, tipam, ma enervam)are grafica naspa, dai bani in joc degeaba, o sa urlii si o sa sai u pumnu in maus cand o sa iti esueze armura otel negru la +9...Deci te sfatuiesc sa joci 4story p.s:4story nu creeaza dependenta asa mare ca la metin2.

| Hanzo a răspuns (pentru AnOrdinaryGuy):

Man eu zic ca metin e mai tare (doar daca e privat server) si oricum eu in 2 zile mam plictist de 4story si eu joc de 2 ani si nu crizes cum ai zis tu in comentariu tau ca daca imi esueaza asta este soarta si destinul

| alpsHo a răspuns:

Dintre metin2 ro si 4 story ro e mai misto 4 story peantru ca stiu ca metin2 creaza dependenta am si un ex varamio s-a enervat chiar si a plans a avut 5 fms undele la +7 altu +8 si altu +9 iar 4story are grtafica mai misto si nu-ti creaza asa multa dependenta

| Al3xAx3 a răspuns:

4storywinking
funda big grin?