| gaby_4040 a întrebat:

Care este ultima misiune la gta vice city? Am ajuns la misiunea Keep our you're friends sau ceva de genu am terminat-o acum nu mai stiu ce sa fac va rog ajutati-ma laughing progresul este de 54% si stiu ca trebuie sa fie 100% pentru a termina jocul. Multumesc laughing

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TommyVercetti a răspuns:

Aceea a fost ultima misiune.I-ai invins pa Lance si pe Sonny si ai ramas cu toti banii. Poate tu ai sarit peste cateva misiuni. Fundita, te rog!