| LookAtMee a întrebat:

Care imi zice si mie cum sa imi fac un cont pe forum metin2ro va rog frumos...imi zice ca parola e prea scurta

Răspuns Câştigător
| ??c??? a răspuns:

Dă-mi site-ul de la forum si incerc eu să fac cont.

8 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Păi inseamnă că e prea scurtalaughingPune si tu ceva lung gen:brănzăbunăverdeamăruie

| LookAtMee explică (pentru ??c???):

Da oricat de lunga ar fi nu imi merge...ce sa fac?

| LookAtMee explică (pentru ??c???):

Da oricat de lunga ar fi nu imi mergee.

| LookAtMee explică (pentru ??c???):

Uite site-ul http://board.metin2.ro/index.php?page=Register mersi pentru ajutor

| ??c??? a răspuns (pentru LookAtMee):

Asa.Am rezolvat.Trebuia sa contina mai multe caractere.Litere mare litere mici cifre etc.
Am compus una care a fost validă
Andreescu3@2013.
Deci si litere mari si litere mici, cifre, caractere speciale.

| LookAtMee explică (pentru ??c???):

Mersii mult pentru ca m`ai ajutat cu problema mea bafta in continuare.

| ??c??? a răspuns (pentru LookAtMee):

Mersi la felhappy

| ??c??? a răspuns (pentru LookAtMee):

Dă-mi site-ul de la forum si incerc eu să fac cont.

| Andreea_Deea_1999_77Jo a răspuns:

Pai puneti o parola mai lungaa!