| denistecky a întrebat:

Care site niste metine faine?

4 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

European metin2 e server privat romanesc ratele sunt mari, la shop ai de toate, king posedata, otel, arme Epice, toate lazile posibile de la bosi pff ce sa-ti mai zic... a da merge si Switchbot, se doneaza doar pentru iteme site, deci nu e cu modatiwinking si jucatori cam tot timpu sunt ON 400, 500, era sa uit te da de la lev 44 bafta!

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://www.metin2tq.eu/index.php?s=profil e cel mai tare mt pvp... abia sa redeschis deci nu-s prea multi playeri si nu o sa ai problema cu seturile si astea;) numele meu e BlEssMe SI Al3xIsFr3Sh...ne vedem pe metin si mai aduna si u

| AlExFr3Sh a răspuns (pentru AlExFr3Sh):

Azi de la 7 la 9 e mentenanta se face mai tare big grin din cate stiu am alt nume acum,, Fr3Sh4Ev3r

| Wo0zyEX a răspuns:

Metin2Fun,Metin2United,Metin2Lunaris,Metin2Steel,Metin2Europe,Metin2Arena...Funda?