| darkstar240 a întrebat:

Care stie ce trebuie sa pun pe iteme adica cercei,arma,armura,bratara,coif,scut, papuci, colier.
Care imi zice cel mai bun raspuns dau funda.

1 răspuns:
| AntonyoBoss a răspuns:

Nu ai specificat ce joc si daca te referi la metin2 pe toate trebuie neaparat pv, pe armura iti trebuie bonus cu pv si pietrele protectiei si eschivei daca ai armura cu 3 locuri mai trebuie o pitularii si un grabei bagi pe o armura de lv 1 ca sa ai viteza cand te deplasezi pe undeva,iti trebuie doua arme,una de pvm(player vs monster)si pvp(player vs player), cea cu pvm iti trebuie ceva cu viteza de atac si fatala, patrunzatoare si mobi si nu ar striica niste bonusuri gen critica sau otrava sau chiar necunostinta iar pentru arma pvp iti trebuie ceva cu damange mare si pietrele sa fie anti sura,, ninja etc, iar restul trebuie sa aiba neaparat peste 500 pv si nu strica niste bonusuri si scutul si coiful sa fie macar +7.bafta si sper ca te-am ajutat. Funda?