| alex1alex a întrebat:

Care stie de ce nu imi mai apare la task manager butoanele sa inchid sau sa-l bag in bara please help.

1 răspuns:
| AndyDeiu a răspuns:

Intra in task manager si uita-te la procese vezi daca scrie la USER NAME de cine sunt utilizate programele respective de acolo.dac nu scrie SYSTEM sau numele care l-ai pus calculatorului atunci ai virusi deci poate fi o problema.sau uita-te cata memorie ai in C si in D sau alte partitii...dac sunt pline amandoua.nu trebuie sa mai continui.lipsa de memorie virtuala.dac stau bine sau aproape pline e ca nu ai setat la memoria virtuala sa foloseasca toate resursele.ca de exemplu cum am avut pe comp.1 gb 250 din care numa 500 mb folosea si mergea foarte greu si era gol.intram in task manager imi dadea program not responding.Asa ca am schimbat la memorie virtuala iar acum din 1 gb 250 foloseste doar 1 gb.si acum e foarte plin dar merge de rupe laughing
Tutoriale sunt pe net pe youtube scrii How to encrease the virtual memory si urmezi instructiunile