| vladuutz a întrebat:

Cum sa inchid ceva din task manager, dar sa il inchid de tot! Un proces pe nume 'ekrn. exe' cand il inchid apare din nou un task manager. Vreau sa il inchid pentru ca din cauza lui mi se tot restarteaza calculatorului.Este de la antivirus.

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

M-am uitat de curiozitate sa vad daca il am si eu si nu il am din pacate e virus nu e din pc.Singura ta solutie e sa reformatezi windowsul din C si daca apare si dupa a mai atacat fisiere ca sa se asigure.

| lungudragos a răspuns:

Sal! ai nod32? nu prea ma pricep dar am si eu acel proces. daca vrei sa il inchizi cauta pe goagale "proccess killer". Cu placere!

| vladuutz explică (pentru lungudragos):

Da,chiar am nod 32