| YoNuTzBoSs1223 a întrebat:

Care stie un program de filmat in joc + sa editezi filmuletele care sa nu faca lag!

Răspuns Câştigător
| Adrian_Antonio_1995 a răspuns:

Intra pe www.playz.ro/forum la tutoriale si vezi acolo sunt mai multe chestii care te poate ajuta!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai un calculator din 1900 toamna nu exista nici mama programului. Ca sa joci+inregistrezi iti trebuie un sistem puternic, preferabil ar fi sa folosesti o placa de captura Avermedia, ceva in genul asta - http://www.pcgarage.ro/placi-de-captura/avermedia/live-gamer-hd/

| CoL00SaL a răspuns:

Camasita Studio 8!

| DumpyDuck a răspuns:

Fraps.