| DD97 a întrebat:

am o probelema...am filmat ce va cu aparatul dar nu s-a filmat foarte clar. Nu stiti cumva daca este un program care sa poata sa faca mai clare filmuletele? o transformare in HD?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Soft pentru asa ceva nu exista dar ai putea sa-l convertesti din formatul tau in MKV, insa ->
Calitatea nu o sa fie mai buna daca convertesti un film normal intr-unul HD, mai degraba se poate inrautati (calitatea). Mai bine il pastrezi pe cel original.
Bafta!