| MrDory a întrebat:

Care stie un server bun de metin2 non-stop? sa nu cresti prea greu ...sa nu fie itemele +0 la shop sa nu fie pe hamachi si sa fie 24/24! inafare de Metin2 TerraMistica, Metin2Moon, Metin2Fun, Metin2Unite, Metin2Sky, Metin2Dinamik, Metin2GX. Mersi mult. Nu uitati dau funda la cel imi bun server!

4 răspunsuri:
| AleXuTzzZu2 a răspuns:

Pai ti-as recomanda.Metin2Tim o comunitate foarte bogata in playeri...S-au metin2 val mondialhee hee funda?

| lionpower a răspuns:

Incearca metin2 sky

| Bytza_Filip_1998 a răspuns:

Incearca metin2ro mai bine ajungi pe ro cineva dar ai grija nu te lasa pacalit ca am mai citit intrebari de genu : TPU un prieten a zis sa i dau fms +9 sa il vada si am fugit dupa el si nu mi lo mai dat deci mai bine ai lv 90 pe ro si esti cineva ca pe private e usor sau pe un metin2pvm hard sa fi cinevawinking funda?

| MrDory explică:

Am auzit deja de metin2Tim dar nu de val mondial da-mi un link sa vad si eu... si cam cum arata serveru ce iteme sunt in shop si astea.