| l0kel0ke a întrebat:

Care stie un sv de metin2 privat cu ratele 1000% otel la magazin fierar legendar sa nu ceara nimic sa cresti repede sa faci bani repede sa ai de aia de facut p stiti voi ce vreau... un metin2 smecher!

Răspuns Câştigător
| maimuta12 a răspuns:

Metin2 celestial world dar cere la fierar (normal) cere lucruri e destul de frumos n-are rata 1000%(mai pe scurt e camumflata sa nu aduca toti prosti big grin ) si arata 250 (1000) si duminica 500 (1750) sper ca te-am ajutat big grin funda pls big grin