| MaryanHD a întrebat:

Dati-mi un server de metin2 privat romanesc pvp-pvm rate 1000%, sa aiba NPC de skilluri P, sa aiba otel, battle si otravita+9 la magazin... sa cresti repede si sa faci bani repede... FUNDA!
P.S : Eu am jucat 50 de Metin2

9 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Buna stiu eu unul nou dar nu indeplineste conditiile de mai sus:
metin2alpine.com

| MaryanHD explică (pentru zDenYz):

Nu merg...

| zDenYz a răspuns (pentru MaryanHD):

Atunci incearca metin2 violin are rate 1000x schilurile P le poti lua de la lvl 5 si are otel, battle in shop.Eu am facut in 4 zile 230

| MaryanHD explică (pentru zDenYz):

Eu joc de 3 zile si am lv 129 happy Altul?

| zDenYz a răspuns (pentru MaryanHD):

Incearca http://antharos.com/ cand se deschide.Cresti destul de repede

| MaryanHD explică (pentru zDenYz):

Altele mai stii? happy

| MaryanHD explică (pentru zDenYz):

Ma apus, sper sa fie super big grin

| MaryanHD explică (pentru zDenYz):

Ce dracu are ma, nu ma baga pe caracter ( foarte rar ma baga )
tot ma scoate de pe cont!?