| AxaDany a întrebat:

Care stiti un metin2 Gen Metin2Mage tot asa multe multe evolutii si ma ro sa fie la fel ca ala

Răspuns Câştigător
| GeoXoXGeo a răspuns:

Salut, vamosmt2 e un metin cu foarte multe evolutii, lvl maxim e 255, eu am 4 conturi si sunt al doilea cel mai bun de pe met.

3 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Uite un server de metin foarte tare http://metin2crytikal.com/index.php multe evoluti la arme si armuri si multe alte surprize e 2012-2013 abia la facut are si arme si armuri noi distractie placuta

| q12 a răspuns (pentru cavalerul11):

Cel mai naspa metin restart la conturi in fiecare saptamana am avut sura de 225 si mi lau sters si pe site scrie conturile au fost resetate

| AndreeeexD a răspuns:

Pai eu iti recomand :
Metin2HotStyle
Metin2 Yoneis
Metin2 Gx
Metin2 Val Mondial
Metin2 Fun
Metin2 Epical
Funda?