| alin1033 a întrebat:

Care stiti vreun joc de genu. cumper un obiect il upgradezi si dupa aia il vinzi la alt pret? plz un joc frumos, ceva de genu busniess

6 răspunsuri:
| dariusSTIE a răspuns:

Metin2, 4Story

| dariusSTIE a răspuns:

Metin2, 4Story.

| dariusSTIE a răspuns:

Metin2, 4Story.

| 4everYO a răspuns:

Joaca metin2
Pasul1:Fa-ti un cont
Pasul2:bate niste caini
Pasul3:o sa-ti cada macar un obiect da click pe el sa-l ridici
Pasul4:o sa-ti cada si niste bani(yang)da si pe ei click
Pasul5:du-te la fierar pune arma pe al, da bani ca ti-o face el
Pasul6:daca e o arma buna poti so vinzi la+4+5+6+7
daca e nasoala iei niste bani doar la +8+9
Pasul7:faci asa cu mai multe arme
Pasul8:te duci la magazinu general, e langa fierar cumperi un ghem sau cum se cheama un fel de punguta
Pasul9:te duci iti scoti armura apesi click dreapta pe punguta scrii numele magazinului pui arme in el stabilesti pretul
Pasul10:dupa ce ti-ai vandut marfa inchizi magazinu
Asa ai facut busniess
Vezi ce usor?
Doar 10 pasi tongue

| alin1033 explică (pentru 4everYO):

Eu vreau ceva in single playerhappy finca server de metin amhappy si de muonline dar eu vreau sa joc ceva in single nu mmorpg sau etc

| 4everYO a răspuns (pentru alin1033):

Am cautat jocuri cu busniess dar... am sasit doar barbiesad scuze