| MaRiaN96 a întrebat:

Care stiti vreun joc in romana?, da sa nu fie jocuri online sau dinacelea mici ma refer la jocuri care se inslateaza de 1gb poate si mai mult big grin
Dau funda care stie :Xwinking

2 răspunsuri:
| MaRiaN96 explică:

Multumesc da toate astea le stiu ma interesau alte jocuri... da cred ca numai sunt sad

| ionutfan1 a răspuns:

De pe Steam Team Fortress De 7GB, Counter-Strike Source Server In Romana, Metin2 Romana adica Metin2GX,Metin2TDLGaming Server Alcolicii, Lumea Maimutelor Si Toate Celelalte, Counter-Strike 1.6 LanTFinal Severe In Romana acestea sunt foarte usor de gasit.Nu ma intereseaza funda vreau sa fiu de ajutor putin