| AlexTodor a întrebat:

Care sunt cerintele de sistem recomandate pe telefon sau pe tableta cu android pentu ca gta liberty city stories si gta vice city stories sa mearga excelent prin aplicatia PPSSPP? SCZ daca am gresit categoria

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Da de ce nu descarci direct versiunea pentru android?

| AlexTodor explică (pentru Danzell):

Am descarcati pe tel dar merge foarte rau
eu vr sa-mi cumpar tab pe care sa mearga excelent si vr sa stiu cata mem ram am nev si ce mai trebuie sa am

| Danzell a răspuns (pentru AlexTodor):

Pai daca versiunea pentru android nu iti merge, sunt foarte slabe sansele sa iti mearga prin emulator.

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| AlexTodor explică (pentru RexCuParuCret):

De ce ai pus serverul tau de samp aici >_<