| Wehrmacht a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun Free MMORPG? Cel care are gameplay bun, care nu te face sa nu pricepi nimic din el si care are cea mai misto grafica primeste Funda. Puteti sa spuneti si ce jucati voi online.Nu vreau servere private de WOW sau sa nu care cumva sa va puna dq sa spuneti metin ca va jupoi de vi.

Răspuns Câştigător
| snoppyamabil a răspuns:

Pot sa spun sincer...ca la randul meu am incercat multe MMORPG-uri si doar cateva au reusit cu adevarat sa ma impresioneze,bineinteles sunt si cateva pay-to-play(adica trebuie sa platesti):AION, LINEAGE2, Forsaken world(un joc ffrumos),loong the power of dragon(ma inpresionat prin faptul ca nu exista nici un fel de clasa/fiecare caracter putea sa lupte cu ce arma vrea,atata timp cat indeplineste lv necesar),hellgate london,Jade Dinasty,perfect world,rune of magic, ARGO(un hybrid MMORPG), si ar mai fi twelven sky2.

P.S:AION si lineage2 sunt gen WOW,adica pay-to-play, dar te sfatuiesc sa nu bagi banii in serverul oficial, mai bine un privatwinking

2 răspunsuri:
| HEAVY a răspuns:

World of warcraft mie imi place mult funda?

| Kinkyz a răspuns:

Dungeons and Dragons Online.