| VirtualKnight a întrebat:

Care vrea sa ma creasca in metin2? Am nivelul 31 as vrea sa ajung la 34 sau macar care are o arma de razboinic nivel 30 dar nu pe bani fiindca cineva mi-a spart contul si nu mai am sad ma cheama secret11 am nivelul 31 sunt pe regatul rosu si de obicei ch3?

2 răspunsuri:
| Mr2Peu a răspuns:

Salut. Sincer nu vei gasi pe nimeni care sa te creasca...Te-as sfatui sa incepi de la 0... Jocul e facut de asa natura incat toti pot avea lvl 99 si iteme +9. Trebuie doar sa iti doresti si sa muncesti! Have Fun!

| VirtualKnight explică (pentru Mr2Peu):

Nu stiu... uneori imi vine sa ma las fiindca acum joc mai mult counter-strike si minecraft ori cum mersi de sfat. happy