| rares0iu99 a întrebat:

Cate moduri de cs exista? dar gen: zombie, respawn, counter-strike, surf, gungame... enumerati-le plzzz, dau funda

Răspuns Câştigător
| SoRiNaQo a răspuns:

Moduri de cs :
1. Clasic
2. Zombie
3. Respawn
4. Hide-n-seek (HNS)
5. Gun Game
6. Surf
7. Pindball
8. SoccerJum
9. Furien mod
10. American footbal
11. Diablo
12. Kz
13. Deathrun
14. BaseBuild
15. JailBreak
16. Deathrun Race
Astea sunt toate pana acum big grin Sper ca te-am ajutat!winking Bafta!

12 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Zombie, respawn, counter-strike, surf, gungame, pinball Astea sunt toate!

| rares0iu99 explică (pentru M1hai):

Pentru leonte 1. Astea nu sunt toate, am mai auzit de la altii inca vreo 1-2, iar cei mai multi mi-au zis ca sunt mai multe. 2. Daca trece mai mult de 1-2 saptamani si nu voi mai primi raspunsuri, oa sa te declar castigator, caci totusi miai spus 2 de care nu stiam(pinball si surf)winking

| M1hai a răspuns (pentru rares0iu99):

E alegerea ta!

Uite niste moduri :zombie,respawn gungame,hns,pinball,jailbreak, surf pinball, soccerjam, deathrun, death race si cam astea

| rares0iu99 explică (pentru UnknownError):

Daca imi dai un servar de soccerjam ai funda

Sj.watf.ro, funda?

De fapt era soccerjam.watf.ro. Scuze

| tigare a răspuns:

Pe langa cele date de sorinaqo, mai sunt si gladiator capture-the-flag, mw(nivele), snowball mod si pokemon mod

| razvanyk98 a răspuns:

Normal,respawn,gungame,zombie,jailbreak,soccerjam,surf,deathrun,deathmatch,hns,kz,bhop,paintball,death race, diablo.
Eu cam atat stiu. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| DarkMember a răspuns:

Mai e un mod Diablo.

| Iulian_Radu_1996 a răspuns:

De fapt exista mult mai multe moduri : zm, dr, gg, respawn, clasic, surf, kz, hns, si multe altelelaughing

| macoka a răspuns:

1. Clasic
2. Zombie
3. Respawn
4. Hide-n-seek (HNS)
5. Gun Game
6. Surf
7. Pindball
8. SoccerJum
9. Furien mod
10. American footbal
11. Diablo
12. Kz
13. Deathrun
14. BaseBuild
15. JailBreak
16. Deathrun Race