| BrielNar a întrebat:

Caut cateva single player games ( shooter/stealth ), cu grafica si story line bun.

4 răspunsuri:
| GhostCommander a răspuns:

Far Cry, Wolfenstein (care vrei tu, vezi ca sunt mai multe), GTA 5, Seria de Call of duty si cam atatea stiu. daca mai gasesc iti zic.

| BrielNar explică (pentru GhostCommander):

Far cry nu mi s-a parut cine stie ce pe story line/gameplay, grafica a fost buna dar nu m`a atras, wolfenstein am vrut sa ma apuc de el dar am renuntat, gta5 apare in ianuarie pe 27, am uitat sa specific (pc gaming). Iar seriile cod si bf sunt mai mult concepute pentru mp, campania sucks. Merci de raspuns.

| Marian586 a răspuns:

Crysis 1 dai toate pe high la setari grafica si se vede super

| BrielNar explică (pentru Marian586):

Am terminat toata seria pe high, bestial jocul. Multumesc de raspuns.