| h3llboy666 a întrebat:

Caut comunitate. Am nevoie pentru a popula un server de sa:mp. Am server hostat pe zeroping, 100 sloturi (pot sa si maresc). Platesc eu host la server. Daca cineva are o comunitate si nu are server, sa ma anunte aici sau pe hellboy666@yahoo.com. Serverul meu este RPG adresa: 93.119.26.98:7777

Răspuns Câştigător
| ClaudiuIasi93 a răspuns:

Salut, comunitatea snoopeu ofera dns, categorii si publicitate gratuita server tau.
Tot ce trebuie sa faci este sa ceri afiliere pe forumul nostru.
Oferim si website pentru serverele de sa-mp.

Site oficial
www.snoopeu.com si forum.snoopeu.com

| h3llboy666 explică (pentru ClaudiuIasi93):

Multumesc. am fost acceptat.

1 răspuns: