| JoltCrank2Master a întrebat:

Caut Jocuri Low Spec Pc Pentru Specificatiile acestea:
Display:
Intel (R) HD Graphics
Manufacturer: Intel Corporation
Chip Type: Intel (R) HD Graphics Family
DAC Type: Internal
Approximate Total Memory: 1302 MB
Monitor: Generic PnP Monitor

Sound:
Speakers (Realtek High Definiton Audio)
Default Device: Yes
Type: WDM
Product ID: 100

General:
Sistem Manufacturer: Lenovo
Memory: 4096 MB RAM (4.00 GB)
Processor: Intel (R) Pentium (R) CPU B960 @ 2. 20GHz (2 CPUs), ~2. 20GHz
Language: English
BIOSbig grinefault System BIOS
System Model: HuronRiver Platform

Input:
PS/2 Devices:

Standard PS/2 Keyboard
Terminal Server Keyboard Driver
PS/2 Compatible Mouse
Terminal Server Mouse Driver

USB Devices:
USB Root Hub

Orice Raspuns Ajuta

2 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Ai 4 gb ram, procesor de 2.2.Iti merg majoritatea jocurilor. Uite aici o lista micuta:
Far cry 3
Batman Arkham pana la Origins
Assassin Creed pana la 3, nu stiu sigur daca iti merge si 4.
Prototype 1 si 2
Mass Efect 1-2
Splinter Cell Conviction
Call of Duty.

Bafta!

| JoltCrank2Master explică (pentru Mafiotu007):

Mersi pentru raspuns Doar Far cry 2 imi merge pe low sau medium batman arkham origins l-am jucat protype 1 imi merge dar 2 nu si l-am jucat
splinter cell convinction nu imi place dar am jucat splintercelll pandora tomorrow si chaos theory si tine minte am windows 7 32 bit deci doar 2 gig usabili adica 2 giga si jumatate call of duty l-am jucat
multumesc pentru raspunsuri mai astept niste panda decid la cine dau funda tongue